O nas

Jesteśmy firmą działającą na rynku od blisko 25 lat, podążającą za innowacjami, szukającą nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz chętnie implementującą najnowocześniejsze rozwiązania w swoim parku maszynowym.

Nasz dział technologiczny wciąż pracuje nad doskonaleniem metody zdobienia różnorodnych podłoży sztywnych i regularnie zaskakuje interesującymi efektami. Nasze zaplecze produkcyjne wyposażone m.in. w cylindryczne automaty sitodrukowe, pozwala na uzyskanie doskonałych rezultatów, pożądaną wyrazistość, szczegółowość wzoru oraz nasycenie kolorami.

Obszarem naszej działalności jest wytwarzanie kalkomanii sitodrukowej głównie na podłoża szklarskie, ceramiczne oraz emalierskie. Dzięki temu, że sięgamy wyłącznie po najlepsze surowce i materiały, osiągamy rezultaty zgodne z wdrożonymi normami i procedurami oraz z oczekiwaniami klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie zlecenia realizować terminowo i w najlepszej, powtarzalnej, wysokiej jakości.

kalkomania

Warto zwrócić uwagę na fakt, że w katalogu firmowym posiadamy szeroką gamę dostępnych wzorów, inspirowanych różnymi dziedzinami sztuki współczesnej oraz tradycyjnymi motywami, które z pewnością Państwa zachwycą. Co więcej, kalkomanie sitodrukowe wykonujemy również według projektów i grafik przekazanych nam przez zamawiającego.

Aby ułatwić klientom podjęcie kluczowych decyzji co do formy, rodzaju i wielkości elementów dekoracyjnych, wykorzystujemy specjalistyczne oprogramowanie komputerowe i przygotowujemy wizualizacje produktu finalnego. Chętnie sięgamy po materiały niekonwencjonalne jak metale szlachetne, farby reliefowe, metaliczne oraz matowe i wiele innych pozwalających na uzyskanie niebanalnych oraz zwracających uwagę efektów zdobniczych.

Zapraszamy do współpracy i kontaktu. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania.

kalkomania
zadzwoń i zamów: +48 602 317 324