Kalkomania świecąca

Jeśli zajmują się Państwo produkcją wyrobów szklanych i ceramicznych to zachęcamy do zapoznania się z wyjątkowo efektowną kalkomanią do ich dekoracji.

Odpowiednio skomponowana mieszanka farb sprawia, że w zależności od rodzaju użytego zestawu pigmentów, dany szablon świeci w ciemności lub pod wpływem promieniowania ultrafioletowego.

Aplikacja tego typu kalkomanii odbywa się standardową, niskotemperaturową metodą. Po nałożeniu na przedmiot oraz zaschnięciu, zdejmuje się powłokę ochronną i poddaje procesowi ogrzewania, podczas którego motyw na stałe łączy się z powierzchnią.

Tak ozdobione szkło i ceramika z pewnością zachwycą klientów zarówno estetyką wykonania, jak i efektownością.kalkomania świecąca

 

Godne uwagi są
motywy świecące,
z efektem fotoluminescencyjnym.

 

kalkomania świecąca

 

kalkomania świecąca

Jesteśmy firmą działającą na rynku od blisko 25 lat, podążającą za innowacjami, szukającą nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz chętnie implementującą najnowocześniejsze rozwiązania w swoim parku maszynowym.

Nasz dział technologiczny wciąż pracuje nad doskonaleniem metody zdobienia różnorodnych podłoży sztywnych i regularnie zaskakuje interesującymi efektami. Nasze zaplecze produkcyjne wyposażone m.in. w cylindryczne automaty sitodrukowe, pozwala na uzyskanie doskonałych rezultatów, pożądaną wyrazistość, szczegółowość wzoru oraz nasycenie kolorami.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z NAMI.

zadzwoń i zamów: +48 602 317 324