Kalkomania brokatowa

Jeśli poszukują Państwo wyjątkowych i zwracających uwagę rozwiązań zdobniczych, to zachęcamy do zapoznania się z możliwościami jakie daje kalkomania brokatowa.

Chętnie sięgają po nią producenci wyrobów okazjonalnych, takich jak kieliszki lub eleganckie szklanki. Po zaaplikowaniu na podłoże oraz poddaniu działania temperatury o wysokości 200 stopni Celsjusza, stają się odporne na wpływ niekorzystnych czynników.

kalkomania brokatowa

Kalkomania niskotemperaturowa standardowa i neonowa

Wśród dostępnych w naszej ofercie produktów znajdują się też kalkomanie niskotemperaturowe, zarówno standardowe jak i neonowe. Są cenione nie tylko wśród klientów wytwarzających różnego typu przedmioty szklane i ceramiczne w mniejszych i większych seriach, ale też przez rękodzielników chętnie stosujących rozmaite techniki zdobnicze.

Naniesienie naszych kalkomanii na podłoże sztywne nie sprawia większych problemów. Dla jej utrwalenia należy poddać przedmiot działaniu temperatury do 200 stopni Celsjusza. Po zakończeniu procesu wygrzewania połączy się w powierzchnię przedmiotu.

kalkomania niskotemperaturowa

Kalkomania termochromowa

Wśród oferowanych na naszej stronie internetowej kalkomanii znajdą Państwo zarówno warianty standardowe, pozwalające na dekorowanie szkła i ceramiki w klasyczny sposób, jak i motywy dające spektakularne rezultaty zdobnicze.

W przypadku kalkomanii termochromowej, wykorzystującej właściwości zmiany koloru pod wpływem temperatury, motywy naniesione na kubki, szklanki lub inne artykuły ceramiczne mile zaskoczą ich użytkowników.

kalkomania termochromowa

Kalkomania świecąca

Jeśli zajmują się Państwo produkcją wyrobów szklanych i ceramicznych to zachęcamy do zapoznania się z wyjątkowo efektowną kalkomanią do ich dekoracji.

Odpowiednio skomponowana mieszanka farb sprawia, że w zależności od rodzaju użytego zestawu pigmentów, dany szablon świeci w ciemności lub pod wpływem promieniowania ultrafioletowego.

kalkomania świecąca

Kalkomania do piaskowania

Producenci ceramiki oraz artykułów szklanych chętnie stosują różnego typu techniki dekoracyjne, pozwalające na uzyskanie efektownych, przyciągających wzrok rezultatów.

Niesłabnącą popularnością cieszy się kalkomania do piaskowania czyli szablony przypominające wycinanki.

Nakleja się je na przedmioty, które następnie zostają poddane działaniu czynnika ścierającego.

kalkomania do piaskowania

Jesteśmy firmą działającą na rynku od blisko 25 lat, podążającą za innowacjami, szukającą nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz chętnie implementującą najnowocześniejsze rozwiązania w swoim parku maszynowym.

Nasz dział technologiczny wciąż pracuje nad doskonaleniem metody zdobienia różnorodnych podłoży sztywnych i regularnie zaskakuje interesującymi efektami. Nasze zaplecze produkcyjne wyposażone m.in. w cylindryczne automaty sitodrukowe, pozwala na uzyskanie doskonałych rezultatów, pożądaną wyrazistość, szczegółowość wzoru oraz nasycenie kolorami.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z NAMI.

zadzwoń i zamów: +48 602 317 324
napisz i zamów: etc@etc.com.pl