Kalkomania niskotemperaturowa standardowa i neonowa

Wśród dostępnych w naszej ofercie produktów znajdują się też kalkomanie niskotemperaturowe, zarówno standardowe jak i neonowe. Są cenione nie tylko wśród klientów wytwarzających różnego typu przedmioty szklane i ceramiczne w mniejszych i większych seriach, ale też przez rękodzielników chętnie stosujących rozmaite techniki zdobnicze.

Naniesienie naszych kalkomanii na podłoże sztywne nie sprawia większych problemów. Dla jej utrwalenia należy poddać przedmiot działaniu temperatury do 200 stopni Celsjusza. Po zakończeniu procesu wygrzewania połączy się w powierzchnię przedmiotu.

kalkomania niskotemperaturowa standardowa i neonowa

Oprócz wzorów wykonanych przy zastosowaniu

standardowej palety barw

dostępne są też wzory odznaczające się
żywymi kolorami.

Kalkomania niskotemperaturowa standardowa  i neonowa

Kalkomania niskotemperaturowa

kalkomania niskotemperaturowa

kalkomania niskotemperaturowa

Jesteśmy firmą działającą na rynku od blisko 25 lat, podążającą za innowacjami, szukającą nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz chętnie implementującą najnowocześniejsze rozwiązania w swoim parku maszynowym.

Nasz dział technologiczny wciąż pracuje nad doskonaleniem metody zdobienia różnorodnych podłoży sztywnych i regularnie zaskakuje interesującymi efektami. Nasze zaplecze produkcyjne wyposażone m.in. w cylindryczne automaty sitodrukowe, pozwala na uzyskanie doskonałych rezultatów, pożądaną wyrazistość, szczegółowość wzoru oraz nasycenie kolorami.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z NAMI.

zadzwoń i zamów: +48 602 317 324