Kalkomania na szkło gospodarcze

Technika zdobnicza wykorzystująca kalkomanie na szkło gospodarcze jest szczególnie ceniona przez większych producentów wyrobów takich, jak szklanki, kieliszki, wazony, dzbany, karafki i podobne.

Pozwalają one na szybkie uzyskanie wyrazistych i bardzo dokładnych motywów dekoracyjnych na powierzchniach szkła.

Wymagają wypalania w wysokich temperaturach, w przedziale 520-600 stopni Celsjusza, w przeciwieństwie do naszej kalkomanii niskotemperaturowej.

kalkomania na szkło gospodarcze

 

Możemy wykonać zdobienia
reliefowe, metaliczne

z efektem złocenia oraz platyny, transparentne, świecące w ciemności oraz pod wpływem promieniowania ultrafioletowego, satynowe i matowe.

 

Kalkomania na szkło gospodarcze

 

Kalkomania na szkło gospodarczeKalkomania na szkło gospodarcze

Jesteśmy firmą działającą na rynku od blisko 25 lat, podążającą za innowacjami, szukającą nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz chętnie implementującą najnowocześniejsze rozwiązania w swoim parku maszynowym.

Nasz dział technologiczny wciąż pracuje nad doskonaleniem metody zdobienia różnorodnych podłoży sztywnych i regularnie zaskakuje interesującymi efektami. Nasze zaplecze produkcyjne wyposażone m.in. w cylindryczne automaty sitodrukowe, pozwala na uzyskanie doskonałych rezultatów, pożądaną wyrazistość, szczegółowość wzoru oraz nasycenie kolorami.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z NAMI.

zadzwoń i zamów: +48 602 317 324