Kalkomania emalierska

Proponowane przez nas rozwiązania cenione są przez producentów różnego rodzaju asortymentu z emalii, w szczególności takiego, który na co dzień użytkowany jest w wielu domach.

W przypadku dekorowania garnków, czajników i innych elementów wyposażenia kuchennego, świetnie sprawdzi się kalkomania emalierska.

Posiada ona szereg właściwości niezbędnych do trwałego wniknięcia w powierzchnie emaliowane tak, aby częste mycie oraz uszkodzenia mechaniczne nie pozbawiły eleganckich i barwnych deseni intensywności koloru oraz wyrazistości. Ten typ kalkomanii należy wypalać w temperaturze 780-820 stopni Celsjusza.

kalkomania emalierska

 

 

Palecamy
szeroką gamę
wzorów i deseni,

którą posiadamy w naszych bazach.
Wykonamy także kalkomanię wg. Państwa projektów.

 

kalkomania emalierska

kalkomania emalierskakalkomania emalierskakalkomania emalierskakalkomania emalierska

Jesteśmy firmą działającą na rynku od blisko 25 lat, podążającą za innowacjami, szukającą nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz chętnie implementującą najnowocześniejsze rozwiązania w swoim parku maszynowym.

Nasz dział technologiczny wciąż pracuje nad doskonaleniem metody zdobienia różnorodnych podłoży sztywnych i regularnie zaskakuje interesującymi efektami. Nasze zaplecze produkcyjne wyposażone m.in. w cylindryczne automaty sitodrukowe, pozwala na uzyskanie doskonałych rezultatów, pożądaną wyrazistość, szczegółowość wzoru oraz nasycenie kolorami.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z NAMI.

zadzwoń i zamów: +48 602 317 324