Kalkomania ceramiczna

Na profesjonalizm świadczonych usług oraz wysoką jakość oferowanych przez naszą firmę wyrobów składa się wiele czynników, w tym doświadczenie zatrudnianych pracowników, zaawansowane technologicznie maszyny produkcyjne oraz ścisłe trzymanie się obowiązujących norm.

Wytwarzamy trwałe oraz proste w aplikacji kalkomanie sitodrukowe. Są one dostępne w dwóch wariantach – organicznym oraz ceramicznym. Świetnie sprawdzają się w swojej roli, pozwalając na naniesienie na różne rodzaje powierzchni sztywnych pożądanych wzorów. Sięgają po nie zarówno producenci wyposażenia dekoracyjnego i użytkowego, jak i rękodzielnicy.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i kontaktu w przypadku pytań. Chętnie wyjaśnimy wszelkie wątpliwości.

Kalkomania na szkło gospodarcze

Technika zdobnicza wykorzystująca kalkomanie na szkło gospodarcze jest szczególnie ceniona przez większych producentów wyrobów takich, jak szklanki, kieliszki, wazony, dzbany, karafki i podobne.

Pozwalają one na szybkie uzyskanie wyrazistych i bardzo dokładnych motywów dekoracyjnych na powierzchniach szkła.

Wymagają wypalania w wysokich temperaturach, w przedziale 520-600 stopni Celsjusza, w przeciwieństwie do naszej kalkomanii niskotemperaturowej.

kalkomania na szkło gospodarcze

Kalkomania na szkło opakowaniowe

Producenci różnorodnych napoi, kosmetyków, itp. przykładają dużą wagę nie tylko do wysokiej jakości swoich wyrobów, ale też estetyki butelek, słoików czy innego rodzaju szklanych opakowań, które często stanowią dodatkowy element marketingu, wpływający na poziom sprzedaży.

Proponowane przez nas kalkomanie wykonujemy z wysokogatunkowych materiałów, nośników oraz farb sprawdzonych marek.

kalkomania na szkło opakowaniowe

Kalkomania emalierska

Proponowane przez nas rozwiązania cenione są przez producentów różnego rodzaju asortymentu z emalii, w szczególności takiego, który na co dzień użytkowany jest w wielu domach.

W przypadku dekorowania garnków, czajników i innych elementów wyposażenia kuchennego, świetnie sprawdzi się kalkomania emalierska.

Posiada ona szereg właściwości niezbędnych do trwałego wniknięcia w powierzchnie emaliowane tak, aby częste mycie oraz uszkodzenia mechaniczne nie pozbawiły eleganckich i barwnych deseni intensywności koloru oraz wyrazistości

kalkomania emalierska

Kalkomania ceramiczna naszkliwna

Aby uzyskać na powierzchni wyrobów ceramicznych, uprzednio poddanych procesowi wypalania, estetyczne zdobienia metaliczne, reliefowe, złote, platynowe lub matowe, warto sięgnąć po dostępne w naszej ofercie produkty.

Kalkomania naszkliwna cieszy się dużą popularnością, a jej aplikacja nie stanowi większego problemu. Kalkomania jest utrwalana w procesie wypalania w temperaturze 750-860 stopni Celsjusza.

kalkomania ceramiczna naszkliwna

Kalkomania ceramiczna wszkliwna

Wytwarzanie wyrobów ceramicznych wiąże się z wykorzystywaniem różnych technik zdobniczych do uatrakcyjnienia ich wyglądu.

W naszej ofercie dostępna jest wszkliwna kalkomania ceramiczna.

Uzyskane przy jej pomocy efektowne wzory na powierzchni talerzy, filiżanek, spodków, dzbanków oraz na innych elementach zastawy stołowej, zachwycają głębią koloru, detalami i wyrazistością deseni.

kalkomania ceramiczna wszkliwna

Jesteśmy firmą działającą na rynku od blisko 25 lat, podążającą za innowacjami, szukającą nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz chętnie implementującą najnowocześniejsze rozwiązania w swoim parku maszynowym.

Nasz dział technologiczny wciąż pracuje nad doskonaleniem metody zdobienia różnorodnych podłoży sztywnych i regularnie zaskakuje interesującymi efektami. Nasze zaplecze produkcyjne wyposażone m.in. w cylindryczne automaty sitodrukowe, pozwala na uzyskanie doskonałych rezultatów, pożądaną wyrazistość, szczegółowość wzoru oraz nasycenie kolorami.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z NAMI.

zadzwoń i zamów: +48 602 317 324